Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Czy ..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Humor/Na luzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agrest

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 20:40    Temat postu: Czy .. Odpowiedz z cytatem

. . jest tu jakieś życie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m^2

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz coś ciekawego do powiedzenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agrest

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część m^2 .:)Nie mam, dla tego napisałem w "na luzie" Trochę brakuje mi shoutbox-a na tym forum. I poza tym wydaje mi się że tu strasznie cicho jest. Nie ma życia. Zastanawiam się czy jest tu tylko 10 użytkowników czy więcej i się nie odzywają. A może wszyscy już wszystko wiedzą tylko ja jestem zielony Mr. Green
Powrót do góry
m^2

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością forum jest mocno wyciszone. Najwidoczniej członkowie nie mają potrzeby prowadzenia konwersacji. Trudno jest oczekiwać, że wszyscy, wszystko wiedzą ale odpowiedź zależy od pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agrest

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko mam wrażenie że wielu użytkowników "szczypie się" na swoją wiedzę.
Żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego samemu, trzeba przekopać tone wiedzy nie koniecznie tej co się chce zanim się natrafi na poszukiwany materiał. Ideą jest"masz książki, internet czytaj!" Może taki chytry charakter filatelistów. Nie wszystkich, nie zawsze. Jednak mocno odczuwalny tu. Nikogo nie atakuje, dalej będę pytał czy dostane odpowiedz czy też nie. Przypomina mi się jeden wyczytany tekst " Musimy jakoś zachęcić młodzież do kolekcjonerstwa bo nie będziemy mieli komu sprzedać swoich walorów" Czy jakoś tak.
No cóż tu nie wielu zachęca Twisted Evil Jeszcze raz podkreślam, nikogo nie atakuje, mówię co widzę. Jeśli dostane bana trudno pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Agrest dnia Pon Sty 23, 2017 20:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
m^2

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samokształcenie jest najlepszą metodą zdobywania wiedzy, bo zmusza do własnej pracy i jednocześnie pozostawia w pamięci ślad odnośnie źródła wiedzy tj autora opracowania i konkretnych prac.
Poza tym zadane na forum pytanie niekoniecznie trafia do osób które znają odpowiedzi. Powodów tego pewnie jest kilka, przede wszystkim jednak fakt, że dotyczy obszaru spoza zainteresowań.
Powrót do góry
Agrest

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A weź tu wszystko przeczytaj i zapamiętaj jeszcze Laughing Niebyło tematu Very Happy
Powrót do góry
torunianin

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się nazywa "posiąść wiedzę". Takie jest życie. Generalnie znawcy pomagają w ogólnym ukierunkowaniu, szczegółów już tak chętnie nie zdradzają. Może mają rację? Wyznają metodę podarowania wędki, nie ryby. A to uczy wielu pozytywnych cech. I chyba tak jest dobrze.
Powrót do góry
Agrest

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dałby ktoś wędkę tutaj do Fi 376 zwłaszcza błędy nadruku,nie mogę nic znaleźć na jego temat.
Przeczytam już sobie sam Mr. Green
Powrót do góry
soryo1966

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Mikulski na łamach filatelisty początki lat '60 oraz Pan Lesław Schmutz w Przeglądzie filatelistycznym a potem ćwiczenia , ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia i będzie z górki skuteczność co najmniej 90% przy skanach i 100% przy materiale na mikroskopie.
Powrót do góry
Agrest

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki piękne. Zastanawiam się właśnie nad mikroskopem i skanerem.
może zaopatrzę się w coś takiego jak tu u kolegi.
P.S. Swoją drogą fajna zabawa, jak by było coś takiego na androida ......Very Happy
Powrót do góry
soryo1966

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem dopisać najpierw kup arkusz najlepiej 344 gdzie masz druk znaczka 342 z walca I będzie Ci to potrzebne i do nadruków miast ale również do 1,50 , ponadto może znajdziesz znaczek podstawowy 342 z walca I a ten arkusz będziesz miał jako idealny materiał , zakup szybko się zwróci a radość bezcenna za wszystko inne zapłacisz ....
Powrót do góry
Agrest

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing nie nie Panie Soryo z całym szacunkiem, ale ja sobie raczkuje dopiero w filatelistyce. Może kiedyś, mam nadzieje będzie mnie stać hehe.
Ale dziękuję za dobrą radę.
W ogóle nawet nie rozumiem o co chodzi że znaczek jest z walca I,II czy IX nie ma nigdzie konkretnej informacji tzn. nie znalazłem jeszcze:)
Wszędzie piszą że z walca tego czy tego ale o co chodzi to nie wiem.
Czy to znaczy że walce się zużywały i je wymieniali co jakiś czas?
Czy że było 9 maszyn drukujących i każda ma jeden walec drukujący?
Długa droga przede mną heh.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Humor/Na luzie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: