Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Sprzedam 2 znaczki unikatowe :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Sprzedam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nastk

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 19:36    Temat postu: Sprzedam 2 znaczki unikatowe :) Odpowiedz z cytatem

mam te oto znaczki w stanie kolekcjonerskim Smile
https://drive.google.com/drive/folders/0B8X6HmVAt2CWby1yRFp1MHU2cEE

mój email
TeemoBoGrzybuje@wp.pl
telefon 690 010 027 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daniel

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gwarancja/atest ;p ?

Edit: faktycznie, na dużym ekranie widzę, że gwarancja jest, na mniejszym wydawało się, że nie ma tam niczego.

Ostatnio zmieniony przez Daniel dnia Nie Gru 04, 2016 13:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na znaczkach figuruje stempelek eksperta Eugeniusza Krawczyka, który od kilkunastu lat nie żyje. Zatem gwarancja jest, ale nieaktualna. Równie dobrze może być ona fałszywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nastk

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 18:31    Temat postu: apropo znaczka Odpowiedz z cytatem

witam z tego co wiem jest to orginał ( jestem pewna w 100 % procentach) jeżeli jest taka potrzeba na twój koszt można iść z nimi do innego eksperta Smile
Powrót do góry
Nastk

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 18:42    Temat postu: oraz Odpowiedz z cytatem

oraz jeszcze ile są warte tak dokładnie ? ( nie na sprzedaż tylko oólnie kolekcjonersko , bo wiem tylko ile na rynku stoją mniej więcej Razz >
Powrót do góry
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 19:07    Temat postu: Re: apropo znaczka Odpowiedz z cytatem

Nastk napisał:
witam z tego co wiem jest to orginał ( jestem pewna w 100 % procentach) jeżeli jest taka potrzeba na twój koszt można iść z nimi do innego eksperta Smile

Niestety Twoja ekspertyza w świecie filatelistów jest nic nie warta - możesz o oryginalności zapewniać do woli i nic to nie zmieni w kwestii wartości tych znaczków. Natomiast jeśli chcesz na nich naprawdę zarobić, to Ty powinnaś wykonać ekspertyzę na własny koszt (w końcu jesteś pewna oryginalności, więc w czym problem? - jej koszt odbijesz sobie od ceny sprzedaży). Jeśli tego nie zrobisz, jesteś skazana na sprzedaż dużo poniżej rzeczywistej wartości. Takie są realia. Nikt nie zapłaci rynkowej ceny za przysłowiowego kota w worku.

I jeszcze jedno: dodawanie uśmiechniętej buźki po każdym zdaniu powoduje, że nikt nie będzie Cię traktował poważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nastk

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 19:16    Temat postu: odpowiedź Odpowiedz z cytatem

bo ja mam je tylko wystawić tutaj i byc może sprzedaż same znaczki należą do dziadka nie do mnie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Sprzedam Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: