Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

klub zainteresowan znaki polecenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Inne działy filatelistyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pakusmi

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 19:11    Temat postu: klub zainteresowan znaki polecenia Odpowiedz z cytatem

Witam,
czy ten klub jeszcze działa w ramach PZF, a jesli tak to prosiłbym bardzo o informacje o warunkach i możliwości wstapiennia do tego klubu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TaWicz

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 23:33    Temat postu: Klub Zainteresowań PZF "Znaki Polecenia" Odpowiedz z cytatem

Ogólnopolski Klub Zainteresowań "Znaki Polecenia" PZF działa nadal, czego dowodem są coroczne ogólnopolskie spotkania członków, a owocem regularnie wydawany miesięcznik "Świat Erek : informator" - uczta duchowa dla zainteresowanych nie tylko znakami polecenia, ale i innymi rekwizytami oraz procedurami pocztowymi! Jego ukazywanie się to zasługa redakcji w osobach Kol.Kol. Henryka Bartkowiaka i Radosława Szczęsnowicza, przy współudziale kilku badaczy-publicystów. W sprawie przynależności kontaktować się trzeba z prezesem Klubu Kol. Maciejem Bukczyńskim (ul. Odolanowska 8, 63-510 Mikstat), choć z przykrością muszę stwierdzić, że na jakąkolwiek odpowiedź na moje pisemne prośby o nadesłanie deklaracji członkowskiej czekam już chyba z dwa lata... Mam nadzieję, że Kol. "pakusmi" to nie zniechęci, bo może tylko ja akurat mam taki niefart... Pozdrawiam - Tadeusz Wincewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pakusmi

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 23:59    Temat postu: Re: Klub Zainteresowań PZF "Znaki Polecenia" Odpowiedz z cytatem

TaWicz napisał:
W sprawie przynależności kontaktować się trzeba z prezesem Klubu Kol. Maciejem Bukczyńskim (ul. Odolanowska 8, 63-510 Mikstat), choć z przykrością muszę stwierdzić, że na jakąkolwiek odpowiedź na moje pisemne prośby o nadesłanie deklaracji członkowskiej czekam już chyba z dwa lata... Mam nadzieję, że Kol. "pakusmi" to nie zniechęci, bo może tylko ja akurat mam taki niefart... Pozdrawiam - Tadeusz Wincewicz

Bardzo dziekuje za cenna informacje. Czy posiada Kol. e-mail, badz numer tel kontaktowego do w/w Członkow tego Koła?
Powrót do góry
TaWicz

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 08:15    Temat postu: Re: Klub Zainteresowań PZF "Znaki Polecenia" Odpowiedz z cytatem

pakusmi napisał:
Czy posiada Kol. e-mail, badz numer tel kontaktowego do w/w Członkow tego Koła?

Prywatne teleadresowe "namiary" członków zespołu redakcyjnego "Świata Erek" posiadam, ale na łamach periodyku nie są one zamieszczone, więc nie czuję się upoważniony do ich ujawniania. Do obu Kolegów wysyłam mailowo link do niniejszego wątku, więc być może sami je zamieszczą, bądź skontaktują się z Kolegą poprzez "PW". Pozdrawiam - Tadeusz Wincewicz
Powrót do góry
pakusmi

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 17:35    Temat postu: Re: Klub Zainteresowań PZF "Znaki Polecenia" Odpowiedz z cytatem

[quote="TaWicz"]
pakusmi napisał:
. Do obu Kolegów wysyłam mailowo link do niniejszego wątku, więc być może sami je zamieszczą, bądź skontaktują się z Kolegą poprzez "PW". Pozdrawiam - Tadeusz Wincewicz

Witam,
bardzo dziekuje za pomoc
Paweł
Powrót do góry
Graf Orlok

PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam informacji na temat jakiegoś opracowania odnośnie typów i rodzajów R-ek. Gdzie znajdę jakąś publikację która kataloguje w jakiś sposób polskie znaki polecenia?
Powrót do góry
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega Polecony para się tą gałęzią filatelistyki. Skontaktuj się z nim w sprawie literatury. O ile dobrze pamiętam, to gdzieś na forum o tym pisał, ale trudno mi teraz znaleźć ten wątek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamzawist

PostWysłany: Pią Gru 13, 2013 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tak jak byłem w podobnej sytuacji to też mi bardzo pomógł.
Powrót do góry
pawel.mat33

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 17:35    Temat postu: Re: Klub Zainteresowań PZF "Znaki Polecenia" Odpowiedz z cytatem

TaWicz napisał:
Ogólnopolski Klub Zainteresowań "Znaki Polecenia" PZF działa nadal, czego dowodem są coroczne ogólnopolskie spotkania członków, a owocem regularnie wydawany miesięcznik "Świat Erek : informator" - uczta duchowa dla zainteresowanych nie tylko znakami polecenia, ale i innymi rekwizytami oraz procedurami pocztowymi! Jego ukazywanie się to zasługa redakcji w osobach Kol.Kol. Henryka Bartkowiaka i Radosława Szczęsnowicza, przy współudziale kilku badaczy-publicystów. W sprawie przynależności kontaktować się trzeba z prezesem Klubu Kol. Maciejem Bukczyńskim (ul. Odolanowska 8, 63-510 Mikstat), choć z przykrością muszę stwierdzić, że na jakąkolwiek odpowiedź na moje pisemne prośby o nadesłanie deklaracji członkowskiej czekam już chyba z dwa lata... Mam nadzieję, że Kol. "pakusmi" to nie zniechęci, bo może tylko ja akurat mam taki niefart... Pozdrawiam - Tadeusz Wincewicz

dzięki za cenne informacje.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Inne działy filatelistyki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: