Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Usługi pocztowe PP wśród najdroższych na świecie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Poczta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 18:24    Temat postu: Usługi pocztowe PP wśród najdroższych na świecie Odpowiedz z cytatem

http://www.trystero.pl/archives/11880
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy tylko za tym by szła jakość usług, ale ta pozostawia dalej wiele do życzenia. List zwykły wysłany do Niemiec 26.03 (poniedziałek) adresat otrzymał 10.04 (poświąteczny wtorek). Wysłałem go z premedytacją na 2 tygodnie przed świętami żeby być pewien, że dojdzie właśnie na Wielkanoc. Nadzieje okazały się płonne.
Nic się nie zmieniło, a regularnie wysyłam tam listy. Z doświadczenia też wiem, że ok. 70 do nawet 90% długości czasu dostawy na tej trasie jest po stronie polskiej. Poczta niemiecka działa błyskawicznie. Reszta - to mielenie u nas w kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Poczta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: