Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

masówka na masówkę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Wymienię
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hubercik

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 19:59    Temat postu: masówka na masówkę Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jest ktoś zainteresowany masówką państw: ZSSR, Czechosłowacji, DDR, Kuby itp. kasowanych, w zamian oferując masówkę całego świata do 1955roku kasowanych oprócz Polski, to proszę o kontakt: krzywy1984@wp.pl
Na życzenie prześlę skany na mejla, np. jak ktoś chce kwiaty, to powysyłam skany wszystkich posiadanych znaczków z kwiatami itd, itp. Wymiana 1 do 1 czyli za 1 znaczek ode mnie 1 znaczek od Ciebie. W ostateczności mogę to sprzedać za 5gr/szt (wiem, że to i tak za dużo, ale taniej nie wypada). Skłaniam się do wymiany co najmniej 20-30 znaczków, żeby przesyłka miała jakikolwiek sens. W przypadku dojścia do porozumienia ja wysyłam pierwszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
al

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 20:18    Temat postu: Re: masówka na masówkę Odpowiedz z cytatem

hubercik napisał:
Jeżeli jest ktoś zainteresowany masówką państw: ZSSR, Czechosłowacji, DDR, Kuby itp. kasowanych, w zamian oferując masówkę całego świata do 1955roku kasowanych oprócz Polski

Masówka ZSRR też jest do 1955 roku? I ile jej jest?
Powrót do góry
hubercik

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie:( Zdecydowana większość to lata 60-80.
Powrót do góry
Filatelist

PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem ale 20-30znaczkówciężko nazwać ,,masówką".
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Wymienię Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: